YALE ERP18VF
| Price: | AU $12,500 +GST |
| Make: | YALE |
| Model: | ERP18VF |
| Year: | 2013 |
| Location: | NSW |
| Stock ID: | U84651 |
| Type: | BE 4 WHEEL |
| Capacity: | 1800 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4860 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | BE |
| Attachments: | SS |
| Hours: | 4025 |
| Price: | AU $12,500 +GST |
| Make: | YALE |
| Model: | ERP18VF |
| Year: | 2013 |
| Location: | NSW |
| Stock ID: | U84651 |
| Type: | BE 4 WHEEL |
| Capacity: | 1800 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4860 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | BE |
| Attachments: | SS |
| Hours: | 4025 |