VICTORY VF35D
| Price: | AU $16,500 +GST |
| Make: | VICTORY |
| Model: | VF35D |
| Location: | NSW |
| Stock ID: | U84642 |
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
| Capacity: | 3500 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4500 mm |
| Tyres: | PNEU |
| Fuel Type: | Diesel |
| Attachments: | SS |
| Hours: | 449 |
| Price: | AU $16,500 +GST |
| Make: | VICTORY |
| Model: | VF35D |
| Location: | NSW |
| Stock ID: | U84642 |
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
| Capacity: | 3500 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4500 mm |
| Tyres: | PNEU |
| Fuel Type: | Diesel |
| Attachments: | SS |
| Hours: | 449 |