TOYOTA 02-7FGA50
| Price: | AU $28,000 +GST |
| Make: | TOYOTA |
| Model: | 02-7FGA50 |
| Location: | NSW |
| Stock ID: | U84589 |
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
| Capacity: | 5000 kg |
| Mast Type: | 2 |
| Lift Height: | 4500 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Attachments: | FPos |
| Hours: | 2643 |
| Price: | AU $28,000 +GST |
| Make: | TOYOTA |
| Model: | 02-7FGA50 |
| Location: | NSW |
| Stock ID: | U84589 |
| Type: | IC CBAL 3001 4999 |
| Capacity: | 5000 kg |
| Mast Type: | 2 |
| Lift Height: | 4500 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Attachments: | FPos |
| Hours: | 2643 |