HYSTER H3.0XT
| Price: | AU $14,500 +GST |
| Make: | HYSTER |
| Model: | H3.0XT |
| Year: | 2019 |
| Location: | QLD |
| Stock ID: | H15636 |
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
| Capacity: | 3000 kg |
| Mast Type: | 2 |
| Lift Height: | 4510 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Hours: | 8249 |
| Price: | AU $14,500 +GST |
| Make: | HYSTER |
| Model: | H3.0XT |
| Year: | 2019 |
| Location: | QLD |
| Stock ID: | H15636 |
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
| Capacity: | 3000 kg |
| Mast Type: | 2 |
| Lift Height: | 4510 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Hours: | 8249 |