HYSTER H2.50DX
| Price: | AU $8,500 +GST |
| Make: | HYSTER |
| Model: | H2.50DX |
| Location: | NSW |
| Stock ID: | U84647 |
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
| Capacity: | 2200 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4350 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Attachments: | SS |
| Hours: | 9510 |
| Price: | AU $8,500 +GST |
| Make: | HYSTER |
| Model: | H2.50DX |
| Location: | NSW |
| Stock ID: | U84647 |
| Type: | IC CBAL 1801 3000 |
| Capacity: | 2200 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4350 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Attachments: | SS |
| Hours: | 9510 |