HYSTER H190FT
| Price: | AU $65,500 +GST |
| Make: | HYSTER |
| Model: | H190FT |
| Year: | 2014 |
| Location: | WA |
| Stock ID: | H11147 |
| Type: | IC CBAL 8000 11999 |
| Capacity: | 8000 kg |
| Mast Type: | 2 |
| Lift Height: | 5565 mm |
| Tyres: | PNEU |
| Fuel Type: | Diesel |
| Attachments: | SSFpos |
| Hours: | 2009 |
| Price: | AU $65,500 +GST |
| Make: | HYSTER |
| Model: | H190FT |
| Year: | 2014 |
| Location: | WA |
| Stock ID: | H11147 |
| Type: | IC CBAL 8000 11999 |
| Capacity: | 8000 kg |
| Mast Type: | 2 |
| Lift Height: | 5565 mm |
| Tyres: | PNEU |
| Fuel Type: | Diesel |
| Attachments: | SSFpos |
| Hours: | 2009 |