HYSTER H1.8XT
| Price: | AU $23,500 +GST |
| Make: | HYSTER |
| Model: | H1.8XT |
| Year: | 2022 |
| Location: | QLD |
| Stock ID: | H20230 |
| Type: | IC CBAL 1800 |
| Capacity: | 1800 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4825 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Attachments: | ISS |
| Hours: | 2875 |
| Price: | AU $23,500 +GST |
| Make: | HYSTER |
| Model: | H1.8XT |
| Year: | 2022 |
| Location: | QLD |
| Stock ID: | H20230 |
| Type: | IC CBAL 1800 |
| Capacity: | 1800 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4825 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Attachments: | ISS |
| Hours: | 2875 |