HYSTER H1.8TX
| Price: | AU $13,750 +GST |
| Make: | HYSTER |
| Model: | H1.8TX |
| Year: | 2012 |
| Location: | QLD |
| Stock ID: | H10101 |
| Type: | IC CBAL 1800 |
| Capacity: | 1800 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4790 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Attachments: | Int SS |
| Hours: | 4000 |
| Price: | AU $13,750 +GST |
| Make: | HYSTER |
| Model: | H1.8TX |
| Year: | 2012 |
| Location: | QLD |
| Stock ID: | H10101 |
| Type: | IC CBAL 1800 |
| Capacity: | 1800 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4790 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Attachments: | Int SS |
| Hours: | 4000 |