COMBILIFT CB3000
| Price: | AU $40,000 +GST |
| Make: | COMBILIFT |
| Model: | CB3000 |
| Location: | QLD |
| Stock ID: | H12525 |
| Type: | MULTI DIRECTIONAL |
| Capacity: | 3000 kg |
| Mast Type: | 2 |
| Lift Height: | 4000 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Hours: | 6330 |
| Price: | AU $40,000 +GST |
| Make: | COMBILIFT |
| Model: | CB3000 |
| Location: | QLD |
| Stock ID: | H12525 |
| Type: | MULTI DIRECTIONAL |
| Capacity: | 3000 kg |
| Mast Type: | 2 |
| Lift Height: | 4000 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Hours: | 6330 |