COMBILIFT C4000
| Price: | AU $52,500 +GST |
| Make: | COMBILIFT |
| Model: | C4000 |
| Year: | 2015 |
| Location: | QLD |
| Stock ID: | H13225 |
| Type: | MULTI DIRECTIONAL |
| Capacity: | 4000 kg |
| Mast Type: | 2 |
| Lift Height: | 6000 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Hours: | 4485 |
| Price: | AU $52,500 +GST |
| Make: | COMBILIFT |
| Model: | C4000 |
| Year: | 2015 |
| Location: | QLD |
| Stock ID: | H13225 |
| Type: | MULTI DIRECTIONAL |
| Capacity: | 4000 kg |
| Mast Type: | 2 |
| Lift Height: | 6000 mm |
| Tyres: | Solid |
| Fuel Type: | LPG |
| Hours: | 4485 |