AGRIA TH250
| Price: | AU $22,500 +GST |
| Make: | AGRIA |
| Model: | TH250 |
| Location: | SA |
| Stock ID: | H12006 |
| Type: | ROUGH TERRAIN |
| Capacity: | 2500 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4000 mm |
| Tyres: | PNEU |
| Fuel Type: | Diesel |
| Attachments: | SS |
| Hours: | 2295 |
| Price: | AU $22,500 +GST |
| Make: | AGRIA |
| Model: | TH250 |
| Location: | SA |
| Stock ID: | H12006 |
| Type: | ROUGH TERRAIN |
| Capacity: | 2500 kg |
| Mast Type: | 3 |
| Lift Height: | 4000 mm |
| Tyres: | PNEU |
| Fuel Type: | Diesel |
| Attachments: | SS |
| Hours: | 2295 |